Fienir

Je možné zatajení televizního přijímače, kdybych měl kabelovku?

Vím, že ČT nemá žádnou možnost zjistit, zda mám televizi, když ze zákona mi nesmí vtrhnout do domu. Ale pokud by zjistili, že mám kabelovku, např. u UPC, mohou chtít poplatek zaplatit?

Odpovědi
Kankys

Podle mě ano, ale jestli i penále a hlavně za jakou dobu fakt nevím.To je pravděpodobnější že by vás někdo udal , že jsme v ČR.
Já to platím těch 120kč nebo kolik to je mě už nevytrhne.

IT

No pokud se budou snažit vybírat poplatky od každého, kdo platí elektřinu, jak se píše zde ( http://www.no­vinky.cz/doma­ci/342799-ceska-televize-mazane-ulovila-200-000-moznych-neplaticu.html ), tak se do jejich hledáčku dostaneš také.

Stingo

co vi, tak si CT vyzadala seznamy lidi od energeticych spol., kdo odebira elektriku, ma tv a poslali lidem upominky. Pak uz jen napsat cestne prohlaseni ze tv nevlastnim. Tereba uz jsou v kontaktu i s poskytovateli kabelovek.

mosoj

A k čemu to ? Povinnost platit TV a radio poplatek má každá domácnost, která odebírá elektriku.