LucinkaLLL

Zasycení jídlem

Jaké jídlo mě zasytí tak na 5 hodin? Ráno v 10 hodin potřebuju jíst poslední jídlo, protože mi budou nasazovat rovnátka. Začnou v půl 12 a skončí tak v půl 3. Co si mám dát k jídlu, aby jsem neměla hlad?

Nejlepší odpověď
quentos

Když to odhadnu podle sebe, byla by to porce zhruba velikosti oběda. Dejte si oběd místo snídaně a mělo by být po problému.
Doplňuji:
podotýkám českého oběda, nikoli britského.

Další odpovědi
mosoj

To máš problém vydržet chvilku bez jídla.
Tak to nemůžeš na žádnou operaci. Tam nejíš od půl noci a najíst dostaneš až večeři.

iceT

Hlad je přeslečená žízeň,takže když se napiješ než budeš moct jíst,tak se ti taky nic nestane. A předpokládám,že hned po nasazení se stejně nebudeš moct hned najíst.....

arygnoc

5 hodín nejesť sa dá vydržať.
je to overené napr. v somálsku.

fooyou

Stačí si dát nějaké komplexní sacharidy, ze kterých bude tělo čerpat energii postupně a ne hned jako z rychlých cukrů. Takže třeba tmavé (kvalitní, ne obarvené) pečivo.

Pavelll

Na 5 hodin myslím, že nedokáže zasytit moc věcí. Ale když si dáš pořádnou dávku jídla něčeho nezdravého třeba guláše s hromadou knedlíku, to nebudeš mít hlad ještě do večeře :D Ráno se málo nasnídej, ať se ti trošku roztáhne žaludek a pak se pořádně najez. Snad nebudeš nervózní před rovnátkama a budeš mít chuť na jídlo :) My jdem na meníčeko vždycky do indické annapurny v Brně a pak nejím aspoň 4 hodiny a to nejsem holčina :))

Zdroj: www.restauracev­brne.net