Avatar uživatele
LucinkaLLL

Zasycení jídlem

Jaké jídlo mě zasytí tak na 5 hodin? Ráno v 10 hodin potřebuju jíst poslední jídlo, protože mi budou nasazovat rovnátka. Začnou v půl 12 a skončí tak v půl 3. Co si mám dát k jídlu, aby jsem neměla hlad?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? elektrikář před 3809 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Když to odhadnu podle sebe, byla by to porce zhruba velikosti oběda. Dejte si oběd místo snídaně a mělo by být po problému.
Doplňuji:
podotýkám českého oběda, nikoli britského.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

To máš problém vydržet chvilku bez jídla.
Tak to nemůžeš na žádnou operaci. Tam nejíš od půl noci a najíst dostaneš až večeři.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Hlad je přeslečená žízeň,takže když se napiješ než budeš moct jíst,tak se ti taky nic nestane. A předpokládám,že hned po nasazení se stejně nebudeš moct hned najíst.....

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

5 hodín nejesť sa dá vydržať.
je to overené napr. v somálsku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fooyou

Stačí si dát nějaké komplexní sacharidy, ze kterých bude tělo čerpat energii postupně a ne hned jako z rychlých cukrů. Takže třeba tmavé (kvalitní, ne obarvené) pečivo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pavelll

Na 5 hodin myslím, že nedokáže zasytit moc věcí. Ale když si dáš pořádnou dávku jídla něčeho nezdravého třeba guláše s hromadou knedlíku, to nebudeš mít hlad ještě do večeře :D Ráno se málo nasnídej, ať se ti trošku roztáhne žaludek a pak se pořádně najez. Snad nebudeš nervózní před rovnátkama a budeš mít chuť na jídlo :) My jdem na meníčeko vždycky do indické annapurny v Brně a pak nejím aspoň 4 hodiny a to nejsem holčina :))

Zdroj: www.restauracev­brne.net

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek