Zastuzený – význam slova?

Význam slova zastuzený, najít synonymum, nikde na netu ve slovnících slovo není vysvětleno (napíšou nenalezeno)

Nejlepší odpověď
annas

Zastydlý, silně zachlazený, vyvolávající pocit chladu.

Další odpovědi
anonym

A co takhle být – někoho pomluvit,zesměšnit a dotyčná osoba se cítí být zastuzena ?

Lukulus

Neni to nahodou staroveka metoda pre mučenie krav?

Hudler

Myslím, že to má něco s tímhle článkem: http://www.par­lamentnilisty­.cz/zpravy/181681­.aspx

iceT

barbakan-pomluvime-li nekoho,zesmes­nime,potom se dotycna osoba citi zOstuzena.Ale myslel jste to dobre.

kropitko

á,,platíte mi pivo

iceT

mileráda…

kropitko

O.K píšu si to do notýsku..:-)

led

a zastuzené 🙂
Dobrou chuť

kropitko

barbakan, to si pletete, to je zostuzena