JájsemRaibek

Zaštipují se i papriky?

Rajčata se zaštipují, ale platí to i pro papriky?

Nejlepší odpověď
johana 56

Ppriky se nezaštipují.Sází se ve dvojici,důležité je jejich vyvazování a podepření.Pro dosažení požadované velikosti paprikových lusků a odlehčení rostlin je při zvýšeném květenství možnost odstranění malých plodů,bez porušení stavby výhonků rostlin.

Další odpovědi
cochee

Já se do otcových „miláčků“ nemíchám, ale myslím, že papriky nezaštipuje.