OptieX

Zastaví eskalátor při nahlášení nouze okamžitě, nebo postupně zpomaluje?

Protože pokud eskalátor(zdravím cestující z Náměstí republiky 🙂 zastaví okamžitě při jízdě dolů, tak člověk letí dopředu. Au. Mám z toho mírný strach tak se ptám 🙂

Odpovědi
anonym

Okamžitě nezastaví,to zaručuji.
Víš kde je tlačítko nouze nebo stop?když se bude někdo válet a nedosáhne na něj?

bolak

Jestli se bojíš tohohle, tak mrkni na youtube, tam jsou videa z bezpečnostních kamer, kde se třeba ten panel (schod) eskalátoru propadne a ženská zahučí přímo do toho mechanismu a semele ji to jak kafilérka…to tě pak celkem rychle odnaučí, bát se nějakýho toho drcnutí..

cukrar

Okamžitě nikoliv, ale hned ano.