Zastáváte taky názor, že načasování v boji je víc jak rychlost a přesnost je víc jak síla?

Nejlepší odpověď
Kepler

Svou důležitost má všechno jmenované ale moderní trend se ubírá k „chirurgické přesnosti“. Už se nenosí kobercové bombardování, ale přesné rakety a chytré bomby.

Další odpovědi
annas

1. Tato strategie se uplaňuje v boji válečném, ale i politickém., často i ve zdravotnictví.

„Čas znamená vše: pět minut dělí vítězství od porážky.“ Admirál Nelson

Stejně tak o načasování uvažovali např. Napoleon, Suvorov a další

https://books­.google.cz/bo­oks?id=jaB08KQ­24lcC&pg=PA50&lpg=PA50&d­q=cit%C3%A1ty+vo­jensk%C3%A9+a+n­a%C4%8Dasov%C3%A1n%C­3%AD&source=bl&ot­s=Gb09VPXAbE&sig=EG-sVqPF16QrERqd5SqNZa6TxF­s&hl=cs&sa=X&ved=2a­hUKEwj71rmHr-XdAhXSZVAKHWPXBG0Q6A­EwC3oECAMQAQ#v=o­nepage&q=cit%C3%­A1ty%20vojensk%C3%A9%20a­%20na%C4%8Dasov%C3%A1n%C­3%AD&f=false

2.Domníváým se , že načasování je důležité třeba u dravých ptáků. Řítící se pták na kořist ji skolí díky správnému načasování. Samozřejmě pomůže jeho rychlost a přesnost zásahu.

Jinak obecně, je třeba být ve správnou chvíli na správném msítě. .

Emefej

V určitých situacích to může být pravda, ale zevšeobecňovat se to nedá. Když jsem studoval Vysokou vojenskou školu pozemního vojska trojnásobného Hrdiny ČSSR a Hrdiny SSSR armádního generála Ludvíka Svobody (ano, takhle jednoduše se opravdu jmenovala), jeli jsme podle Sokolovského, který tuto myšlenku tvrdě odmítal.

Klaproth

Něco na tom je. Jako tankisty náš učili, že v boji se počítá pouze cíl, zasažený prvním výstřelem.Tankista, který musí dublovat, je mrtvý tankista.

Drap

Nezastávám

ivzez

Záleží na tom, v jakém boji.

Edison

Všechno má svou důležitost. Pokud půjdete s flusbrokem proti tanku, je úplně fuk, jak přesně trefíte jeho klíčové části. Naopak můžete sice použít třeba atomovku, ale pokud tank nebude v jejím dosahu, je to taky k ničemu.

mzm

Přesně načasovaná přesná střela z malorážky proti tanku je úplně k…
Přesně načasovaný kopanec něžné dívky do rozkroku 2× těžšího mužského protivníka je devastující…