Zastáváte nějakou důležitou funkci ve svém zaměstnání? Kolik lidí máte pod sebou?

Doplňuji:
No já asi 80–100, sekal jsem trávu na hřbitově. :DDD

Nejlepší odpověď
anonym

Asi tak 700 lidí,ale každým týdnem přibývají. Jsem totiž hrobař!
Doplňuji:
Dělám si prču. Mám v úseku,kde pracuji,asi 12 lidí které vedu.

Další odpovědi
Drap

Už ne, kdysi asi 180

anonym

tak pár zaměstnanců mám,a dokonce si najdu i čas jako šéfová a odpovídám na hloupé otázky
Doplňuji:
nebo nesmyslné otázky

quentos

vzhledem k tomu, že je nás ve firmě málo, tak ano. Projevilo se to např. teď v pondělí až středu – dovolil jsem si onemocnět a kolegové se šéfovou měli co dělat, aby to utáhli, dokonce muselo být několik kurzů přesunuto, ba i zrušeno.
Coby lektor nevnímám, že bych měl své studenty „pod sebou“ – nějaká „hierarchie“ není v jazykovkách užívaným pojmem…

Děda Louda

Nějakou dobu jsem dělal na jeřábech, takže jsem pod sebou měl úplně všechny lidi. Pode mnou byl dokonce i sám soudruh ředitel.

anonym

Mám pod sebou jednoho podřízeného – sebe samu, sama se také řídím (někdy i rozumem). Důležitou funkci a hlavně zodpovědnou mám – snažím se jako důchodce a babička nezklamat ve své „funkci“ potomky a jejich potomky.
Šéfové mají jiné starosti než sedět u počítače a psát odpovědi na většinou nesmyslné otázky nebo mazat totální hlouposti.

venkovan

Několik tisíc – když zametám chodník nad metrem.

M.

Nepracuji, zatím.

honza19hk

Odpovídám za způsob provedení demolic,pode mě spadají další 3 bagristi a řidiči aut odvážející suťa to i přesto že jsem sám bagrista.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

ti díky jsi mě opět rozesmál

anonym

nemam.. :( .., ale ani nechci mit … -iv-