BEAES

Zásnubní prsten se safírem, seženu?

Sháním prsten se safírem, jaký dostala Kate od Williama, kde bych ho sehnala a kolik by stál?
Doplňuji:
…pro maminku :*

Nejlepší odpověď
Mili @

To se chceš ve třech letech vdávat…?!
🙂
Doplňuji:
Jo tak…! Už jsem se lekla..!
No sehnat ho třeba seženeš, ale mít na něj asi nebudeš…!
Pokud nejsi z bohaté rodinky, ovšem…! :)

Další odpovědi
anonym

tak to se asi budeš muset zeptat Wiliama,lae jinak zkus to aukro

vecernice

Mrkni na aukro.

panenka

u zlatníka na newyorském Manhattanu kolik ale stojí to už nevím

Zdroj: http://revue.id­nes.cz/princ-william-dal-snoubence-prsten-po-sve-matce-mnoho-paru-chce-kopii-1j1-/lidicky.asp?c=A101118_­102751_lidicky_nh

hanulka11

myslím,že neseženeš