Drap

Přiměřeně přísný.

jsemjá

Asi ano.

Hufnágl

Proč trestat lékaře? Copak porušil zákon? Byla vidět její tvář? Nebyla, tak ať se pacientka nečertí.

ElonMusk

Proč lékař, byl u toho celý tým. Navíc je v některých případech možné požadovat souhlas až po zákroku. Případně je nemocnice pojištěna.

Mc Merkurion

… no, co, všude se dnes monitoruje kamerovým systémem, je to na každým rohu, tak čemu se divit, že si to doktoři pro sychr nahráli … vzhledem k tomu, že operaci na slovensku označila jako nepovedenou, tuplem chápu jejich obavy …

hapiky

Hufnágl: A co etika?