Reganois

Zaslouží si maďarští fotbalisté uznání po jejich odehraném fotbalovém EURU?

Sice 0:3 s Portugalci, ale s Francií 1:1 (vedli 1:0) a s Německem 2:2 (kdy vedli 1:0 a 2:1). Měli nejtěžší skupinu – Francie (mistři světa), Portugalci (mistři Evropy) a Němci. Zvládli to se ctí a myslím, že svými výkony slušně odrazili hlasy expertů, že budou otloukánci.

Odpovědi
elkon

Ano. Ostudu mají „bývalí bratři“ Slováci.

plebs

Podle mého odhadu trenér nasadil recept který byl perfektně dodržen

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.