Mr. Marek

Zaslechli jste v poslední době nějaký dobrý vtip i v této poněkud hektické době?

Na odlehčení. A který?

Nejlepší odpověď
ten který je

Přišel mi mail s fotkou starého dědy o holi.Pod fotkou byl nápis,že se děti konečně vrací do svých tříd a že toto je Pepa ze 7b.

Další odpovědi
Kepler

Jak známo, Češi jsou národem smějících se bestií a v dobách hektických se z něj i Hitler zbláznil. Místo abych vypisoval fóry, dovolím si předat sem ještě jednou poměrně čerstvý odkaz od marci, ze kterého mě rozbolely břišní svaly: https://archiv­.ihned.cz/c1-66863570-vtipy-jako-lek-na-koronavirus

marci1

Škola píše rodičům: Vážení rodiče, prosíme, abyste při on-line výuce nechodili v pozadí v trenýrkách s pivem a nekomentovali výuku. Děkujeme, učitelé. 🙂
-
Chodí babka po hřbitově a ptá se hrobníka: Synku, kde je hrob číslo 126? Tak to nevím babi, ale proč vylézáte, když pak netrefíte zpátky? 🙂

Rokio

Ano, od kolegy z práce Pavla.

Zde je znění:

Proč pijem?
Protože ne prstem.

Ametyst

Z hygienických důvodů si lidé nemají podávat ruce, tak se v Německu už zase zdraví zdviženou pravicí. 🙂

EKSOT123

Ani ne, pobývám spíš v lese. Ten Keplerův odkaz je teda extra výběr. Já přidám ze starší zásoby:
Víte jak vznikl tanec power move (breakdance)? Černoši se snažili ukrást poklice z aut za jízdy. Ukázka, kdyby někdo nevěděl: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=INkcpdnF-aw
Chuck Norris jednou zabloudil v lese. Ten les už nikdo nikdy neviděl. (Dnes tomu místu říkáme Sahara.)
>Co má společné ministerstvo financí a les Řáholec? V obou je často slyšet volání: „Manko!”

>Jaký je rozdíl mezi mladým a starým myslivcem? Mladý myslivec má v posteli zajíce, starý bažanta.

sory, ten poslední jsem asi četl od Rokia. Tak tento:
Chcete, aby váš podnik vzkvétal téměř za všec okolností? Otevřete si květinářství.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Kepler

marci: ty nikdy nezklameš! Jestli je pravda, že smích prodlužuje život, pak nepřestávej! Možná ze mně bude Kostěj Nesmrtelný 😊

marci1

🙂 Toho chlapa v trenýrkách s pivem v ruce, jak kecá do učení vidím zcela zřetelně. 🙂