pusinka50

Zaslechla jsem v televizních zprávách hlášku, že nová vláda chce zvýšit platy státním úředníkům, slyšeli jste to také???

Přeslechla jsem se nebo to bylo skutečně řečeno???
Přece snad nemohou v době, kdy má tolik lidí vysoko „do žlabu“, si zase odsouhlasit vyšší platy? Nehledě na to, že by popudili proti sobě všechny lidi, kteří jim zatím fandí a to proti nim odrazí ve volbách…

Nejlepší odpověď
anonym

Tato prázdninová brigáda vláda „odporníků“ mě vůbec nezajímá.
Doplňuji:
opravuji: vlády

Další odpovědi
beer

O tomto a ještě dalších věcech kolem státních úředníků se psalo již před novou vládou v letošním květnu !
Není to tedy jejich výmysl.. )) Jeden ze zdrojů: http://tn.nova­.cz/zpravy/eko­nomika/sest-tydnu-dovolene-a-6-500-korun-na-obleceni-statni-urednici-si-vyrazne-polepsi.html

fcoop

Jsem hluboce přesvědčen,že je JIM u zadku,kolik lidí – a jak vysoko – má do žlabu.
Hlavně,že ONI mají svá koryta plná.
A je naprosto lhostejné,kdo je zrovna u vesla.
Ovšem to,co se děje dnes je k nevíře.

V parlamentě sebranka,jeden jako druhý, a na Hradě sedí p. Viróza a tahá za špagáty.

Na přechodu pro chodce
drtí Tatra důchodce.
Důchodce se vrtí,

Ale Tatra drtí.

Kdopak asi je ta Tatra ,a kdo důchodce…?

Pájo

To jsem tedy nezaslechl.

Jediné, co by se tomu podobalo bylo to, že chtějí zajistit vyšší platy policistům. Což bylo doplněno větou, že to ale bude záviset na rozpočtu (pro dané resorty).

marci1

Četla jsem, že Pecina chce zvednout platy policistům a hasičům. Ale kdo ví, jak dlouho bude ministrem.

Ándré

Já jsem tedy slyšel pouze o zvyšování platů a počtu policistům.

pusinka50

Aha, tak policistům, tak díky za odpovědi, uklidnili jste mě:-) Já u toho žehlila a tak jsem poslouchala na půl ucha:)

anonym

A pak se říká, že ženské stihnou udělat více práce než muž.ANO, STIHNOU, ALE ŽÁDNOU POŘÁDNĚ.
Jsi úplně stejná jako moje manželka.Vyplňuje křížovku a má puštěnou televizi či rádio.Já odněkud přicházím a zaslechnu poslední dvě, tři věty ze zprávy.Zeptám se o čem byla ta zpráva a ona, že to neposlouchá, protože luští křížovku.
Tak tohle mě dokáže spolehlivě vytočit.Když chci koupit dražší salám či maso, tak to nejde, že je to drahé, ALE VYHAZOVAT PENÍZE ZA ELEKTŘINU to ji nevadí,když stejně neposlouchá to rádio či televizi.