postcd

Zaslechl jsem od jednoho fajnšmekra, že by se neměla nafta míchat, proč a jak moc závažné to je?

Např. půl nádrže dieselu u čerpací stanice jedné firmy a půl nádrže dieselu premium u jiné firmy.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Pokládám to za nesmysl, naprostá většina nafty u našich čerpaček je ze stejného zdroje – Unipetrol.

Další odpovědi
anonym

Tak to slyším poprvé, i přesto, že naftu nepoužívám.

redy

Tankuju právě tam kde jsem, a né že bych tankovala jen u jedné stanice.
Autíčko nic neříká a jezdí jedna báseň 🙂

mosoj

Podivný to fajnšmekr.

Děda Louda

Tím fajnšmekrem je beze sporu James Bond. Protřepat, nemíchat!

Dochy

Možná se obává co udělají různá aditiva, která si tam každý dává podle svého uzážení (nemusejí být stejná) po smíchání.
Zpravidla by to nemělo (nesmí) dělat potíže…