Medvidekpupp

Co hrozí za záškoláctví, když nás předvolala sociálka?

Dobry den,Dcera mela po spatne zkusenosti psychicky blok ze skoly..5 dni chodila za skolu,drzela se doma.Skola nas nahlaSila na socialku,v patej prislo 1.predvolani s dostavenim v nedeli a poznamkou Nutne.Jsme vsichni nemocni a tak jsme se nedostavili,dorazi nam druhe predvolani.??A ci dceri hrozi,budou ji tam jen mluvit do duse a ptat se proc? Nebo ji tam mohou rictze je umistena do diagnostaku soudem?
Diky Lea,za chyby pardon mobil

Odpovědi
anonym

Pravděpodobně půjde dcera na výslech a pak jí ubytují do „polepšovny“.
Doplňuji:
p.s.Raději by jste měli všichni "řádně"spolupra­covat nebo vážně obviní i rodiče a bude to ještě horší.

Pepa25

Na jakékoliv předvolání je možné se předem omluvit s odkazem na nemoc (na úředním dopise je obvykle vyřizující osoba a tel. kontakt). To předvolání bylo opravdu na neděli?
Na první schůzce se předpokládám jen zjišťuje stav a jeho příčiny.