johana 56

Zaskočil Vás ráno mrazík?

Odpovědi
panenka

jj zaskočil ráno v 7 když jsem vstávala tak jsem musela na 2 hodiny odjet a pěkná byla kosa.Včera večer jsem si jela do města nakoupit a vrátila jsem se jak kdybych vyšla s chladícího boxu už aby tu bylo to teplo

tom004

Zítra už je přece JARO. Tak se s námi paní ZIMA, chtěla důstojně rozloučit. 🙂

GM

Ano, zaskočil, před odjezdem z práce v 6.00 jsem musela škrábat auto, bylo –5 stupňů.

venkovan

V březnu zaskočit mrazík?