MilenaS

Zásilková bižuterie

Dobrý den,
prosím znáte někdo zásilkový obchod s bižuterií – zasílá každý čtvrtrok nějaký nový řežízek nebo tak. Začíná nějak bijou.., ale fakt nevím.
Předem díky za radu.

Nejlepší odpověď
iceT

Bijoux-courlux nebrat.
Pred skoro rokem jsem měla telefonát od této firmy,nabídli mi uvítací balíček zdarma,jen zaplatíte poštovné 90 či kolik korun a nic.Balíček dodnes nedošel,zato došla složenka s upomínkou,že jsem NEZAPLATILA s čáskou navýšenou o pokutu.
Problém je tuhle firmu pořádně sehnat,internetové stránky vás nepustí,pouze přes zákaznické číslo.Já jsem to vyřešila,poslala jsem jim email,že mi nic nepřišlo a taky že nic platit nebudu,odepsali mi,že balíček se zřejmě ztratil cestou a prý jestli ho chci.Chtěla jsem,bylo to někdy na jaře a DODNES mi nic nepřišlo,ani další složenka ani nic.Zato jsem měla další telefonát s nabídkou,tak jsem té operátorce řekla,že tam mají pěkný bordel,že jsem měla objednáno,že mi nic nepřišlo a teda že už nic nechci a ona mi chuderka položila telefon.Nedivím se.
Ale jak říkám,nic nebrat-oni nic nepošlou,jenom složenku a pokud ji nezaplatíte tak vám bude chodit každý měsíc navýšená o pokutu,a pokud by fakt něco poslali,tak každý čtvrtrok by ten nový řetízek stál o něco víc.Stejně tak jako kdysi chodily domů kartičky s recepty,každá další zásilka byla o něco dražší.A na závěr-dámská holítka Stella lady posílá stejná firma.
Doplňuji:
A pokud by všechny náhrdelníky a bižuterie měly vypadat takhle
http://oblece­ni.bazos.cz/in­zerat/17975268­/NAHRDELNIK-Bijoux-by-Courlux-NOVY.php
tak to si ho za tu cenu co za něj chce ta firma,urobím doma sama,ten z odkazu mám doma,dala mi ho kamarádka

tohle jsou jejich stránky,ale mě osobně nikam nezavedly
http://www.bi­jouxbycourlux­.com/cz/

Další odpovědi
tau

to je těžký, moc indicií jsi nenapsala…

mohl by to být tento…?

http://www.bijoux-trend.cz/