jirkajirka

Poradíte, jak na zaseklý tablet?

Na vánoce jsem dostal tablet HP Pavilion x2 Detachable 10-n 104nc. Dnes při hraní karet se ni zasekl a svítí jen na monitoru HP Nejde vypnout tlačítkem ani když jej zavřu. Již to trvá asi dvě hodiny.Je stále na nabíječce.

Odpovědi
Meal

10 sekund podrž zapínání. Bude to fungovat.

Admin2

jirkajirka,

zamyslete se prosím nad formulací svých dotazů.. Otázka přece končí otazníkem. Bez otazníku jde o pouhé konstatování.

Vaši vloženou „ne-otázku“ musí moderátoři téměř pravidelně upravovat. .Bez úpravy byste nezískal tak rychle odpověď, ale až za několik dní.

Děkuji.

jirkajirka

Děkuji podařilo se.