tomas405

Zasekávání nového tabletu Lenovo Ideatab A8–50

Zdravím, dneska mi přišel tablet Lenovo Ideatab A8–50. Z recenzí jsem čekal, že bude rychlý, plynulý, ale skutečnost je jiná. Originální launcher se zasekává při přesunu plochy z první na poslední, google play je poměrně dost zasekaný, sice né že bych musel nějak čekat, to ne, ale např. posouvání seznamu nahoru či dolů není plynulé, nebo celkově různé přechody a animace se občas zadrhávají. Tak by mě zajímalo, je to normální, nebo se jedná o vadný kus? Mýval jsem levnější tablet a ten zpočátku běžel jak hodinky, dokonce bych řekl bych, že výrazně lépe jak tento co stojí 3500 s 4-jádrovým procesorem a androidem 4.4 ..

Odpovědi
Nechápavé

Vyhoď ho z okna ;)

pol256

Zkusil bych ho vrátit ve 14-ti denní lhůtě (pokud byl kupován přes net), případně se poradit v obchodě. Lenovo A8 by měl se 4-jádrovým procesorem (i když mediatekem) a 1GB RAM šlapat minimálně ze startu v pohodě.