zase ty usb,pripojim externi hardisk pres usb na notebooku,ale nechce se roztocit,malo proudu,co s tim

hardisk

Odpovědi
mosoj

Pokud není vadný hard , tak nejspíše nedokonalý kontakt v USB na pinech pro napájení. Předpokládám že se nejedná o nějaký hodně velký disk, který nemá vlastní napájení. Některé takovéto disky bylo třeba kvůli napájení připojovat přes dva USB. Na to byl ale hard přizpůsobený.

Dochy

u redukcí co jsem měl pro připojení klasického HDD byl kablík s dvěma USB konektory právě kvůli napájení. Pak bylo možné ještě připojit externí zdroj.