aramah

Zase nějaká zrada?

Proč nemůžu nominovat?
Píše mi to, že nominovat může pouze stříbrný a zlatý,to vím a koukám že mi zlato nikdo nevzal
mám nějaký zákaz nebo co!?
Jen mi zajímá zda máte sem tam totožný problém děkuji
Jo, včera jsem napsala že z nominací mám dobrý pocit že by to bylo ono?

Nejlepší odpověď
beer

Nominovat můžeš pouze jedinou odpověď u otázky, víc ne. Třeba už omylem nominovalas..
Doplňuji:
Problémy s funkčností nemám.
Ta hláška se skutečně objevuje při opakované nominaci u jedné otázky – taky se mně to už stalo.

Další odpovědi
Drap

U mne zatím funguje bez problémů.

anonym

Aramah, toto se mi stává úplně běžně. Také se mi stává, že nemohu udělit palec, protože so dovím, že jsem vyčerpala denní příděl bodů (nelze u zlatých vyčerpat), nebo že daný uživatel již ode mne hodnocení obdržel. Ale nic se tam neobjeví.
Občas otravuju admina, aby s tím něco udělal. Pár dnů to potom funguje, než se zase něco pošramotí a zase to nejde.

aramah

beer to ne, já vím že můžu jen jednu odpověď, proto nechápu, zkusila jsem i na jiných odpovědí a stále to samé menám nárok proto se ptám 🙂

Damiana

Mě to nominování normálně funguje. Není to tím, že chceš třeba u jedné otázky nominovat dvě odpovědi? To nejde.

aramah

Dami šla jsem i do zadu a zrovna tvoji odpověď před 13ti dny nefunguje.
No budu to průběžně zkoušet uvidím kde je zakopanej pes 🙂

annas

Aramah. Nebude to tím, že admini uzavírají otázky po 10 dnech?

beer

Nebyla ta třináctidenní už uzamčena? Uzamčené se taky nedají nominovat, jen palcovat.

aramah

beer nebyla uzamčena

beer

Jo, ještě mne napadl prohlížeč IE, který občas dělá zase jiné neplechy. Zkus tedy jiný prohlížeč.

aramah

Asi zkusím ale až do teď jsem neměla problém…

Sůwa

Souhlas, já už teď otevírám odpovedi.cz z Opery a problémy nemám 🙂