Banshee

Zase gramatika: valná hromada – velká, nebo malá písmena? (Není to konkrétní valná hromada, myšleno obecně)

Doplňuji:
Díky, pravidla mám, ale doma a tam se teď jen tak nedostanu. No googlu sem to samozřejmě hledala, ale tam je pokaždé jiné písmenko ;)Chtěla jsem mít jistotu.

Nejlepší odpověď
anonym

Malá písmena.

Další odpovědi
Fyzik

Malé…

Probůh, nás paní učitelka vždy vedla k tomu si pořídit za 50 korun Pravidla českého pravopisu. Sami jsme se navíc naučili používat Google.
Doplňuji:
Ale vždyť to je bez diskuze, Google má kromě začátků vět vždy malé ;) sporné to je spíš u valných hromad konkrétních společností.

Conchus

Když neumíš gramatiku, tak pravidla musíš vozit s sebou jako kartáček na zuby.