Putin

Zásadní rozdíl dnešních holek a holek před několika lety?

Doplňuji:
Agneta: No tak to asi nejsi pravá holka, troll totiž nejsem 😁 Jen mě prostě zajímá názor ostatních zrovna v tomto směru :)

Nejlepší odpověď
orwell

Já si myslím, že před lety tam holky měly to, co tam má být. Dnes si nemůžeš být jistý.

Další odpovědi
klumprt

Dnešní holky byly před několika lety o několik let mladší.

quentos

marci1: blbost. Dnešní holky jsou úplně stejně pasivní jako ty před lety.
Rozdíly jsou tudíž minimální. Možná v tom, že snes mají víc možností, co na sebe napatlat.
Doplňuji:
*dnes

anonym

Kdysi polibek a pak soulož a dnes soulož a pak polibek. Sodoma a Gomora.
Doplňuji:
Ten hroznej pocit, když se probudíte vedle úplně neznámé holky a vůbec nevíte, jak se jmenuje, kde jste se seznámili nebo jak zemřela.

ahold

Jo to už moje babička věděla.
Dříve se prý děvčata modlila: Bože, dej abych počala aniž bych zhřešila.
A dnes? Bože, dej abych zhřešila aniž bych počala.

marci1

Kdysi kluci „oblbovávali"holky, dnes holky "oblbují“ kluky. Kdysi byly holky holkama, dnes jsou holky klukama. 🙂

anonym

Dříve se holky neholili,říkalo se jim medvědí ucha a dnes nosí legíny naražené na pahorku,poptávka stoupá.

Agneta

Dnešní holky rozeznají velmi rychle trolla, který zadává hloupé otázky:DDD
Doplňuji:
Má to vůbec cenu?
Odpovídat na jednořádkové dotazy Putina, jjj123456789, a takových trollů?

Mozeq

Já si myslím, že holky před několika lety, jsou o něco let starší, než holky dnes… :D

ten který je

Rád bych ten rozdíl posoudil poněkud podrobněji,aby to nebyla jen povrchní teorie.DDD

rigormortis

dnešní jsou mladší…

zjentek

dneska už můžeš směle začít meditovat o tom, kdo (nebo spíše co) je to žena ..vony totiž dneska už v sobě nemusej dusit to, co v sobě měly už tehdy, ale nemohly to plně představit světu, tudíž tehdy se o tom, co jsou zač, meditovat nedalo.
Necudnost v míře, v jaké ji můžeš pozorovat dnes, je jejich přirozeným obrazem ..vezme stovky let, než jim člověk (a bude to zase muž) násilím nabije cudnost zpět do hlavy. Tohle už tady v minulosti bylo xkrát, kdy se svou vlastností vlastnit vždy samy zahubily. Necudnost jako nástroj k získání majetku funguje pouze okrajově ..nakonec veškeré tyto transfery opět vyřeší „hloupý, ale silný“

Hlada

Dřív se nosily šaty, minisukně, dlouhé vlasy. Dneska se nosí genderová rovnost. Člověk často ani nepozná, kdo v těch džínách před ním jde. Jsem rád, že jsem zažil dobu, kdy holky byly ženami.

Kšaňďák

Dříve neměli to co dnešní a byli více pracovitě jší nebyly tak namyšlený jako ty dnešní :D

gecco

Ten který je → Hlouběji, hlouběji – HLOUBĚJI – musíš posuzovat, povrchnost neřeš…
😉