Radomír.cz

Zasadili jste někdy strom? A jaký?

Stromy

Odpovědi
redy

U babčiny smrky.A na její zahradě velikonoční pomlásku vyrostla vrba 🙂

Lamalam

Několik ovocných na zahradě a mnoho stovek lesních stromů na několika brigádách během studia

Emefej

Stovky zejména smrků. Na lesní brigády se za mých studentských let jezdilo velice často.

WenizZ

Borovice,Smrky a Jabloně:).

honza19hk

ano a ani je už nedokážu spočítat,máme lesy takže v rámci obnovy po kácení stromy vysazujeme,pak samozřejmě ovocný a okrasný stromy. Nedávno jsem sázel sekvoji.

kesim

jabloně, hrušně, topoly, meruně, třešně, vrby, jedle,…