Avatar uživatele
Lolla

Zas ty opary…

Před pěti lety jsem měla mononukléozu…od té doby mám tak jednou za 2–3 měsíce opary – asi je to stresem, jinak si to nedokážu vysvětlit …nevíte nějakou babskou radu, nebo mastičku (která fakt pomáhá) na opary?? Je to dost nepříjemné se ráno probudit a zjistit, že min. 2 tejdny budete mít opar, že se ani vaše mamka nechce po vás napít apod…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Kerberus před 4731 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Zkuste si projít odkazy. Třeba vás některá rada zaujme a můžete ji vyzkoušet.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­109&q=co+na+o­pary&sa=Vyhle­dat#1324

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
coco

Opar je virového původu a ten virus si nosíte v sobě.Je to „blízký příbuzný“ neštovic a pásového oparu.Ze zkušenosti vím,že se mi opar objeví vždy,když jsem dlouhodobě pod tlakem,ve stresu nebo nachlazená ze studeného a vlhkého počasí.Osobně si opar léčím nejprve vysoušením (heřmánkový obklad nebo něco na bázi alkoholu) až to vyschne a utvoří se stroupek,tak mazat,nejlépe framykoinem nebo vazelínou z lékárny.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Wanny

Koukněte na mé www.okg-family.ic. cz, najděte si tam doplněk stravy okg ALFA. ten je vyzkoušený a vřele doporučuji a také OK GEL,kerý mi pomáha na vše, je to unikátní přípravek vyrobený dle ověřené receptury ze 17. století.

Zdroj: www.okg-family.ic.cz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Valky

Dobrý den, na opary Vám poradím jednoduchý trik, opar se tvoří při snížené imunitě stejně, jako aft a proto si kupte v lékárně B-komplex forte a „předávkujte se“ jednorázově, vemte si 8 tabletek (nebojte, nic se Vám nestane, je to neškodné, vitamin B je na hojení), a pak berte každý den jednu tobolku… Opar se brzo zahojí a na dlouho se Vám vyhne obloukem.. Občas můžete B-komplex brát jen preventivně.. :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek