Lolla

Zas ty opary…

Před pěti lety jsem měla mononukléozu…od té doby mám tak jednou za 2–3 měsíce opary – asi je to stresem, jinak si to nedokážu vysvětlit …nevíte nějakou babskou radu, nebo mastičku (která fakt pomáhá) na opary?? Je to dost nepříjemné se ráno probudit a zjistit, že min. 2 tejdny budete mít opar, že se ani vaše mamka nechce po vás napít apod…

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste si projít odkazy. Třeba vás některá rada zaujme a můžete ji vyzkoušet.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­109&q=co+na+o­pary&sa=Vyhle­dat#1324

Další odpovědi
coco

Opar je virového původu a ten virus si nosíte v sobě.Je to „blízký příbuzný“ neštovic a pásového oparu.Ze zkušenosti vím,že se mi opar objeví vždy,když jsem dlouhodobě pod tlakem,ve stresu nebo nachlazená ze studeného a vlhkého počasí.Osobně si opar léčím nejprve vysoušením (heřmánkový obklad nebo něco na bázi alkoholu) až to vyschne a utvoří se stroupek,tak mazat,nejlépe framykoinem nebo vazelínou z lékárny.

Wanny

Koukněte na mé www.okg-family.ic. cz, najděte si tam doplněk stravy okg ALFA. ten je vyzkoušený a vřele doporučuji a také OK GEL,kerý mi pomáha na vše, je to unikátní přípravek vyrobený dle ověřené receptury ze 17. století.

Zdroj: www.okg-family.ic.cz

Valky

Dobrý den, na opary Vám poradím jednoduchý trik, opar se tvoří při snížené imunitě stejně, jako aft a proto si kupte v lékárně B-komplex forte a „předávkujte se“ jednorázově, vemte si 8 tabletek (nebojte, nic se Vám nestane, je to neškodné, vitamin B je na hojení), a pak berte každý den jednu tobolku… Opar se brzo zahojí a na dlouho se Vám vyhne obloukem.. Občas můžete B-komplex brát jen preventivně.. :)