Andělé

Zas mi došly palce nahoru,ale milá-iv-,moc ráda Vám ho po půl noci dám,na dědapetra mi vyzbyl předtím.Děkuju Vám i jemu.

K otázce od Deli na samoživitelky.
Ještě jednou děkuju:-)
Vždycky mě mrzí,že mi palce nahoru dojdou tak brzy:-( Dala bych vám je hned a několik:-)
Doplňuji:
Jé dědopetře,tak Vaše dcera to také prožila,tak víte o čem je řeč.Je to smutné,ale štěstí na tom je,že už je dobře a že má práci a hodného tatku.Přeju jí to a Vám dlouhé,pevné zdraví:-)
Ty palečky bych stejně tak ráda dala:-D. Jsou zasloužené a sama z toho mám radost:-)

Odpovědi
Deli

Taky mi pořád dochází ☹

dědapetr

Není zač.To není o palečcích. Mám s tím zkušenosti z domova,tak vím co to obnáší. Dcera na tom byla stejně.Teď je to už dobrý,má práci na poště a já hlídám vnučku.

anonym

Andele , priste prosim ty palecky udelujte v opacnem poradi !!!!!!!!! 🙂

  • iv-

A ne aby jste usnula a na palecek zapomnela !! Napiste mobil , vzbudim vas !! -iv-

Andělé

Samozřejmě -iv-,od ted uz budete VŽY na prvním místě:-D,můžete se spolehnout:-D, ale budíkem mě netrestejte,ten z hlouby duše nensnáším:-D

anonym

No tak dobre , no ! Kdyz splnite svuj slib … 🙂
Andele , ted mimoradne vazne : Kdyz jsem mela mene bodu , tak jsem druhy den nedoplnovala za predesly , jen vyjimecne. Protoze vam zase nezbude na ten " nynejsi " den a porad by jste tim padem jenom doplnovala. 🙂 MIMORADNE vam tedy ten dnesek odpustim a od zitra uz tak , jak jsme se domluvily. 🙂 -iv-

Andělé

Jé -iv- máte pravdu,já to denně doplnuju bud ráno nebo ještě po půlnoci. Mě si ty dotazy nebo odpovědi tak líbí,že mám potřebu jim dát paleček…,ale máte pravdu,že to je pak pořád dokola:-D
Nojo,jsem „blondýna“,ale slibuju Vám,že ode dneška nebo respektive od půlnoci palce NIKOMU NEDÁM:-D a od zítřka je dám Vám jako první:-D.Tak jsme domluvený:-D

anonym

Ok.