Zas mě bolé v uchu, prosím poradte mi co s tím?

Dobrý den,
prosím poraďte mi, co mám dělat s uchem, v pondělí večer mě hodně bolelo (v uchu) tak jsme s rodiči jeli do nemocnice, kde mě paní doktorka řekla že to ještě není na píchání a zkusí to vyléčit, tak mě předepsala kapky do ucha abych si je kapala do ucha po 3 hodinách. V úterý to celej den bylo dobrý, ani sem o tom uchu nevěděla, až večer když sem se šla vykoupat, tak sem se potopila do vany, a nateklo mě do ucha a pak sem to měla celou dobu zalehlý a bolelo mě, a šla sem spát a myslela sem si že to přejde, ale před chvílí sem se vzbudila, nemohu spát, bolí mě v uchu, levém. Prosím poradte mu co s tím, znovu do nemocnice s tím nechci jet, zase 20 minut čekat v čekárně než na mě dojde řada, aby mě jedna doktorka mohla poslat na ORL kde mám zase čekat frontu a až se na mě dostane tak mě od bolesti nepomůže jen mě dá nějaký blbý kapky který mě taky nepomáhaj :(
CHtěla bych aby mě to ucho nebolelo aspon na štědrý den. (byla jsem s ním v 8 letech na operaci, a už mě ho asi 3× píchali) (ted je mi 15 let) Prosím poradte mi něco… a krásný Štědrý den přeji…
Doplňuji:
Přejde mě to, nebo mám říct rodičům aby se mnou zajeli ted na pohotovost zas na to ORLL ?

Nejlepší odpověď
mosoj

Blbej doktor, blbej čas, raději nekomentovat.
Sama říkáš že jsi na uši citlivá a necháš si při zánětu natéct vodu do uší.
Té citlivosti se již nezbavíš a budeš k tomu muset přizpůsobit svoje chování.
Poslechni doktora a prováděj léčbu. Teplo je základ. Můžeš i studené obklady. Na úlevu od bolesti existují analgetika. Pokud se to bude zhoršovat tak tě ta bolest stejně donutí někam si zajít.

Další odpovědi
marci1

Pokud Tě opravdu bolí, doporučuji navštívit lékaře. Bolesti se mohou stupňovat. Bolesti ucha jsou dosti silné. Poraď ses rodiči, ale raději to neodkládej.