Pan Kolečko

jaká je záruční doba loštických tvarůžků??

Nevíte někdo, jaká je záruční doba loštických tvarůžků? Kupoval jsem si je dvakrát,měly mít trvanlivost ještě asi dva týdny. Když jsem je otevřel, tak strašně zapáchaly.Mají nějak stanoveno , dokdy je můžou prodávat?

Nejlepší odpověď
anonym

Vždyť tvarůžky musí smrdět!

Další odpovědi
Drap

Jak píše barbakan, tvarůžky musí být řádně uležené. Kde jsou ty doby, kdy byly v obchodech uloženy pod skleněným zvonem a při otevření byly cítit po celém krámě. Když je člověk koupil a nechal ještě doma 2 – 4 týdny uležet, až byly téměř tekuté, tak to byla teprve pochoutka.Tvarůžek který neni cítit, neni téměř k jídlu