MarekZel

Žárovkový řetěz

Ahoj všem – nevíte náhodou někdo, kde bychom sehnali žárovkové (NEbarevné) řetězy? Zdobí se s nimi stromy na náměstích o Vánocích. Chtěli bychom je na svatbu a nikde je nemůžeme sehnat. Díky moc! :)

Nejlepší odpověď
beer

Google našel toto, včetně ceny. Vybírej, je to všehochuť ))

Zdroj: https://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&q=Žá­rovkový+řetěz&sou­rceid=opera&i­e=UTF-8&oe=UTF-8#q=%C5%BD%C3­%A1rovkov%C3%BD+%C­5%99et%C4%9Bz+k%C4%8D

Další odpovědi
Pájo

Půjčte si je (hasiči, hospoda, MÚ – magistrát), pokud je někdo má a víte o tom… nebo si je nechejte udělat u elektrikáře.

Krakis

A to je takový problém si je udělat? Nemusíš být elektrikář,na to ti stačí fyzika páté třídy…