Miroslavst

Žárlíte? Žárlí váš partner?

Otázka je daná. Jak byste se zachoval(a), pokud byste zjistil(a) po příchodu domů, že váš partner má návštěvu opačného pohlaví. Seděšli by na gauči a bavili by se.

Nejlepší odpověď
anonym

záleží jak by se na tom gauči bavili,pokud u kávy tak se přidám pokud bez prádla ukázala bych jím jak rychle se dá někoho vystěhovat

Další odpovědi
lerak14

klobouk dolů moc dobrá otázka ale to bych se utrápil jezdil jsem kamionem 26roků a jsme spolu čo bolo to bolo

verka

Dobré je si od takové návštěvy půjčit nějaké peníze.