Mell

Žárlím nebo jsem o její půlku přišla?

Kámoška si našla kluka a už se spolu nebavíme jak dřív. Pořád při hře jsou spolu atd. Já jsem jen asi pátý kolo u vozu nebo já nevím. Co mám dělat?
Doplňuji:
Také při hře jsme měli malí domek. Už nemáme. Ona ho začala mít s níma já jsem tam jen sama.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Vidím podle tvých otázek, že si snažíš kamarádky přivlastňovat a to si pak připadáš že tě zklamaly. Není to tak ,to je normální ona se zamilovala …chovala by ses stejně na jejím místě .Najdi si jinou kamarádku .

Další odpovědi
WeeBear

Zase můžu s odpovědí hanulky jen souhlasit.

Co po nás vlastně chceš? Abychom Tě navigovali proti tomu klukovi, poradili ti, jak udělat aby se rozešli a Ty bys ji tedy měla jen pro sebe?

Mám dojem, že podobná otázka tu už byla, možná jsi to psala Ty..

.. Nech ji žít i svým životem. A volný čas bez ní zkus být mezi lidmi. Zkus poznávat další lidi. Je blbost, abys byla závislá jen na ní.

anonym

Děvče zlatý, nejsi páté kolo u vozu. Kámoška zatím nepotřebuje žádnou radu. Má se dobře tak jak to chodívá. Zůstaň její kamarádkou jako doposud. Však až bude jednou zklamaná tak bude hledat moudrou vrbu a zase jí budeš dobrá.

kuba007

komu to cpeš?