MMA

Je normální, že žárlím na svou nejlepší kamarádku?

Je normální, že žárlím na svou nejlepší kamarádku? (jsem kluk) zřejmě jsem se do ní zamiloval a vadí mi když s ní jakkoliv někdo flirtuje hlavně jeden dotyčný člověk a nevím zda mě má raději než jeho, ale na toto se ptát se nehodí:-) A občas mě to hodně trápí když mi píše večer třeba, že si s ním píše a tak.

Nejlepší odpověď
anonym

Šmarjáááá…
Tak tu kámošku ´sbal´ a je to, ne??
___
Žárlit na kámošku je blbost – měl bys jí přát hezký vztah.
A jestli bude mít vztah s nějakým „dotyčným“, někým jiným – a nebo s tebou, není až tak podstatné (pokud to bude vztah hezký).
😉

Další odpovědi
Agneta

To je normálka, to známe všichni, ale jinak je žárlivost a Žárlivost. Hodně vražd jde právě na konto té žárlivosti, tak si na to dej pozor ať se to u tebe nestupňuje, byla by to pak duševní choroba jako třeba taky bulimie a anorexie :DDD