vevinka007

Žárlím na svojí nejlepší kamarádku. Je to normální?

S mojí nejlepší kamarádkou se známe 4 roky,skoro 5.
Furt jsme byly spolu, každý den. Doté doby než si našla kluka.
Přeju jí to, nevadí mi nic. Závidím jí, protože chci taky kluka.
Ale třeba my vadí, když někde jede s ním, protože mě tam nechtějí, chtějí být sami. To resp. chápu;) Soukromí.
Můžu jí věřit a říkám jí všechno, vím že to nevykecá.
Když jsem s ní a s jejím klukem, dělám největší bordel . Jakože se nejvíce směju.
Když jí nějaká kamarádka obejme např. ta kterou nemusím, tak jsem jí dneska dala „pěstí“ do ramena, ale z prdel*, sice jí to bolelo, ale bylo to ze srandy.
Bojím se, že se stane její nejlepší kamarádkou.
Hrozně žárlím, když je s jinou kamarádkou.
Je to normální?Děkuji.
Doplňuji:
Mirdas: Já jí ten vztah s klukem přeji, slíbila jsem jim, že se v životě nerozejdou:)

Nejlepší odpověď
Mirdas

Na kamarády nežárlíme a ba naopak vše dobré a krásné jim přejeme. Dokonce jim v tom pomáháme.
Zda to tak necítíme, zřejmě je za skutečné kamarády doopravdy nepovažujeme.

Další odpovědi
da ny

Není to zcela v pořádku :(
Upínat se na jednu kamarádku je nezdravé, sobecké, nebezpečné.
Není tvým majetkem, dej pozor ať ji „nezadusíš a neotrávíš“
http://medicin­man.cz/?p=nemo­ci-sympt/zavislost-vztah

Drap

Neni to normální. Zamysli se sama nad sebou.

Agneta

Jestli jsi hezká, tak žárlit nemusíš:D
+++
Žárlit musí jen tlusté na štíhlé :DDD

marci1

„Přivlastňovat“ si kamarádku nelze, ani tu nejlepší. Neupínej se tak na ni. Najdi si třeba také ještě nějakou jinou kamarádku a neboj, časem se zničeho nic objeví i Tvůj kluk ! 🙂