Berušinka

Žárlení na expartnera

Setkali jste se někdy se situací, přímo Vy nebo někdo z Vašeho okolí, která se týká žárlení na ex partnera? Jestli si třeba Vaše kamarádka či kamarád řekli a vsugerovali do hlavy, že bývalý parner jejich lásky je hezčí, šikovnější, usměvavější, lépe se obléká atd. a tím pádem na něho žárlili, i když třeba neměli důvod? Nebo se opravdu oprávněně báli, že se jejich partner vrátí ke své/svému ex?

Doufám, že pochopíte na co se ptám =) Já prostě ty otázky formulovat neumím, dyť mě znáte =)

Ptám se jen tak „anketně“, ne že bych se pídila po Vašem soukromí =)

Nejlepší odpověď
terry

Mám kamarádku, která ani po rozvodu nesnese pohled na bývalého manžela s jinou ženou.
Prý před rozvodem „zlobil“.

Další odpovědi
MILAN1961

ano moje bývalá manželka dělala vše proto abych se rozešel s tou nynější-žel bez úspěchu

briketka10

s takovou situací jsem se nesetkala, přeju lásku všem, žárlivost je nemoc, na ex partnera bych nikdy nežárlila..
jednou se o mě kluci poprali bylo nám 18 to na sebe žárlili vybrala jsem si jednoho..potom byli kamarádi a já zas byla s tím druhým, kde je to mládí..

VampGirl

Přímo příklad, který uvádíš se mi nestal, ani nikoho takového neznám, kdo by něco takového pociťoval, ale musím se přiznat, že já žárlím na svou exlásku…:) Když ji vidím s jinou, žárlím no… :)

ReHu

Nevím, jestli to je žárlení, ale současná partnerka mého bývalého má na mě nemístné kecy.
A to už s ním nejsem cca 30 let. Jen se vidíme, či občas telefonujeme, např. když je potřeba něco udělat, oba máme pracovní možnosti, já občas něco opravím na šicím stroji, on zase dělá se železem, máme za ty léta hodně společných známých. Má kecy i když se potkáme u někoho a téměř se s nimi nebavím. Pro jistotu.
A je to méně často než 1*v měsíci.