spooky

Zařizování pokoje?

zařizuji obývák. Stěny fialovo (střední odstín) bílé. koberec světle fialový a nábytek buk. Někde jsem viděla s kombinací se zelenou, co myslíte? třeba zelaná pohovka či jiné doplňky? nebude to moc divoké?? poraďte, díky

Nejlepší odpověď
Berušinka

Já osobně bych do toho šla =). Jsou to zrovna moje 3 nejoblíbenější barvy (zelená, bílá a fialová), takže si, až budu bydlet sama, také udělám v obýváku tuhle kombinaci. Divoké to určitě není – jsou to příjemné barvy (žádná oranžová ani červená). Zelená barva by měla uklidňovat, takže by se tam měli hosté cítit příjemně.

Další odpovědi
hanny 2

Zelená se k fialové určitě hodí,záleží také na odstínu,doplňky už ale ladit do méně nápadných barev,bílé nebo stříbrné.

Jikra

Neptejte se jiných, ptejte se sama sebe.
Je to váš prostor ve které budete trávit spoustu svého času tak je to jenom na vás jak si ho vytvoříte (k obrazu svému) abyste se v něm cítila co nejlépe.

GabulkaA

Ahoj a co osvětlení…? To jsi vybrala jaké a kde? Jako nezapoměň, že pod světlem to bude vypadat taky jinak :)