nyjono

Zaregistrovali jste, že umřela Táňa Fischerová? Je mi to moc líto.

https://www.sez­namzpravy.cz/cla­nek/zemrela-herecka-a-byvala-politicka-tana-fischerova-85468

Nejlepší odpověď
annas

Ano. Ve zprávách TV.

Jako herečku si ji příliš nepamatuji, ale její obličej znám, např. když vystupovala jako poslankyně, kandidovala na prezidentka. Jinak také při různých setkáních s Václavem Havlem.

Zajímala se o občanskou společnost, nechtěla žít jen pro sebe Ještě jsem si ji vybavila při moderování adventních koncertů.

Zákeřná nemoc ji porazila. Smutné je to, že opustila pozemský svět v době vánočních svátků, kdy se většinou všichni radují. .

Ať odpočívá v pokoji.

Další odpovědi
Kepler

Abych pravdu řekl, její osobnost mi v paměti neutkvěla. Odchod významného a společensky prospěšného člověka ale bývá vždycky smutný.

Dochy

Jo všimnul jsem si. Také mě to mrzí. Nejsem si jist zda bych souhlasil se vším co prosazovala, ale považoval jsem ji za slušného člověka i politika…

marci1

Ano. Také mě to překvapilo, jelikož ještě neměla tolik let. Slušná, poctivá, skromná. Nemoc si nevybírá. Škoda že neuspěla v prezidentských volbách. Slušelo by jim to se slovenskou prezidentkou Čaputovou. Pro jejího postiženého syna to bude obzvláště smutné. Táňo odpočívejte v pokoji. ☹ ♥

elkon

Opustila postiženého syna, pak se to snažila všemožně obhajovat. To mluví za vše.

nyjono

elkon – lehce se soudí, když nejsou známé důvody.
To, co se dostalo na veřejnost nemusí být relevantní.

Ametyst

Na veřejnost se také nedostalo to, že chartisté při svém způsobu života plodili postižené děti a odkládali je co nejdál od Prahy- do Dolní Poustevny.