Avatar uživatele
nyjono

Zaregistrovali jste, že umřela Táňa Fischerová? Je mi to moc líto.

https://www.sez­namzpravy.cz/cla­nek/zemrela-herecka-a-byvala-politicka-tana-fischerova-85468

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, marci1 před 1582 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Ano. Ve zprávách TV.

Jako herečku si ji příliš nepamatuji, ale její obličej znám, např. když vystupovala jako poslankyně, kandidovala na prezidentka. Jinak také při různých setkáních s Václavem Havlem.

Zajímala se o občanskou společnost, nechtěla žít jen pro sebe Ještě jsem si ji vybavila při moderování adventních koncertů.

Zákeřná nemoc ji porazila. Smutné je to, že opustila pozemský svět v době vánočních svátků, kdy se většinou všichni radují. .

Ať odpočívá v pokoji.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Abych pravdu řekl, její osobnost mi v paměti neutkvěla. Odchod významného a společensky prospěšného člověka ale bývá vždycky smutný.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dochy

Jo všimnul jsem si. Také mě to mrzí. Nejsem si jist zda bych souhlasil se vším co prosazovala, ale považoval jsem ji za slušného člověka i politika…

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Ano. Také mě to překvapilo, jelikož ještě neměla tolik let. Slušná, poctivá, skromná. Nemoc si nevybírá. Škoda že neuspěla v prezidentských volbách. Slušelo by jim to se slovenskou prezidentkou Čaputovou. Pro jejího postiženého syna to bude obzvláště smutné. Táňo odpočívejte v pokoji. ☹ ♥

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Opustila postiženého syna, pak se to snažila všemožně obhajovat. To mluví za vše.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
nyjono

elkon – lehce se soudí, když nejsou známé důvody.
To, co se dostalo na veřejnost nemusí být relevantní.

před 1581 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ametyst

Na veřejnost se také nedostalo to, že chartisté při svém způsobu života plodili postižené děti a odkládali je co nejdál od Prahy- do Dolní Poustevny.

před 1581 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek