Kelt

Zaregistrovali jste, že další umělec se dostal do kulturního nebe?

Měl 68 let a už tady není.
https://www.sez­namzpravy.cz/cla­nek/zemrel-rocker-vita-vavra-mel-nador-na-plicich-uvedl-jeho-syn-168891#seq_no­=3&source=hp&dop_i­d=168891&dop_ab_va­riant=0&dop_req_­id=ox8XVpYAGaP-202107021212&­dop_source_zo­ne_name=zpravy­.sznhp.box&ut­m_campaign=&ut­m_medium=z-boxiku&utm_sou­rce=www.seznam­.cz
Nedávno nás opustila Libuše Šafránková taky v tomto věku a dnes čtu zprávu, že i Vítězslav Vávra. Měl své odpůrce i obdivovatele. A byl svým způsobem jedinečný. Znali jste ho?

Nejlepší odpověď
Kepler

Ano, pamatuji si ho. Nijak zvlášť nevyčníval, ale ani nevadil. Vždycky je mi ale líto, když zemře někdo předčasně.

Další odpovědi
ten který je

Znal jsem ho osobně z doby,kdy ještě žil s Věrou Špinarovou.

Rokio

Nezaregistroval. Upřímnou soustrast.

marci1

Trochu divoch. 🙂 Nemoc si nevybírá.
Asi jeho nejznámější písnička: „Citrónová holka“:
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=IQb_gDB4m68

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.