nyjono

Zaregistrovali jste úmrtí Niki Laudy?

Mám ho ve velké úctě.

Nejlepší odpověď
Drap

Ano, zaregistroval

Další odpovědi
Rokio

Ano, věděl jsem o tom už dopoledne a mamka mi tuto zprávu sdělila v podvečer. Je to velká tragédie pro moto sport. Byl to hrdina Formule 1.

Mc Merkurion

… ne …

Michala11

Jistě, respekt.

anonym

Dozvěděl jsem se o tom až nyní. Rozhodně mi imponuje co v životě dokázal, nejen jako pilot F1 (provozoval i vlastní aerolinky, komentoval v TV) byl to zjevně všestranný a rozhodně velmi ambiciózní člověk. Takových je vždy škoda, ale bohužel tak život funguje a dříve či později pro každého končí. Taky mě to štve (samozřejmě spíš u lidí s bližšího rodinného okruhu) ale nedá se s tím nic dělat.