annas

Zaregistrovali jste červeně napsanou odpověď? http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kolik-zpusobil-skody-ridic-autobusu-pomalo

Co to znamená?
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kolik-zpusobil-skody-ridic-autobusu-pomalova
Doplňuji:
Odkaz nefunguje, vkládám znova.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kolik-zpusobil-skody-ridic-autobusu-pomalovanim-plakatu-a-kolik-bude-stat-100-dni-ve-vezeni-neni-to-financni-blbost-pro

Nejlepší odpověď
quentos

Odpověď na toto byla vložena u jiné otázky. Znamená to, že daná otázka/odpověď byla nahlášena jako závadná. Viz zde: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jde-vam-nahlasit-zavadnou-odpoved

Další odpovědi
iceT

Co znamená nevím,ale když kliknu na odkaz,vrátí mě systém na hlavní stránku s tím,že otázka nebyla nalezena…

aramah

Ano a koukám jak puk, a to už od chvíle kdy jsem otevřela odpovědi..

anonym

Už se tu řešilo, viz odkaz:
Jak to, že nejvyšší příčka zmatkuje a šíří paniku, namísto, aby si přečetla v klidu již řešené (opakování otázek u druhých nekompromisně pranýřuje).
A návazně se seznámila s novými pravidly (ač k tomu měla už měsíc na slovenské verzi, kde je akorát pod jedním ze 3 dalších nicků).

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jde-vam-nahlasit-zavadnou-odpoved

annas

Chtěla jsou otázku smazat, ale mazání zatím nefunguje. Profil jsem aktualizovala.

anonym

Ještě pro tvou informaci, ocko si svou vlastní odpověď nahlásila sama ještě před konverzí programu.
Proto se původně nezobrazovala, leč teď už podléhá aktuálním algoritmům.

anonym

Ale mazání funguje, jen hned nezmizí, to jsou ta pravidla, co sis neprohlédla.
Už nejde kolapsy maskovat následným smazáním, takže méně zbrklosti a více rozvahy!!! Tvá věčná neřest.

kapka

Axle, koukám tady jako blázen, nemůžu si zatím na nový vzhled zvyknout. Okukuju nové funkce. Zkusím kliknout na vaši odpověď, jako že je závadná, jo? Jestli zčervená…
Beztak v ní do Annas jen rýpete a osočujete ji a to je proti kodexu. I tady v diskusi ji napomínáte jak nějakou malou holku. Prej „tvá věčná neřest“. 🙂 To mě celkem pobavilo, i když je to spíš k pláči. ☹ Myslíte, že v diskusi to taky zčervená? Zkusím to. Budete můj pokusný králík, vybrala jsem si Vás, tak si toho važte. 🙂 Taky bych si Vás mohla nechat sledovat, že? Podle těch nových pravidel… Asi jsem si právě našla nového koníčka… 🙂

kapka

Tak to zčervenalo jenom vepředu. V diskusi ne, škoda, bylo by to tu pestřejší, barevnější… 🙂

kapka

Tak jsem koukala, že ta Vaše odpověď byla zase zpátky černá. Ale už jsem ji zase zčervenila. Počítám, že za chvíli bude zase černá. A tak pořád dokola, než mě odsud vyhoděj. 🙂