zjentek

Zaregistroval už někdo z administrace, že zde nepracují správně odkazy vkládané do otázek?

Včera se zde řešili IT problémy s anketními otázkami. Tak tímto upozorňuji na další problémy s IT spojené, tentokrát při vkládání linku>>>https:/­/www.google.com/se­arch?q=link+se+ne­otev%C5%99e&s­pell=1&sa=X&ve­d=2ahUKEwjT_PrI6eL7Ah­WM57sIHXewADcQBSgA­egQIBxAB&biw=1536­&bih=763&dpr=1­.25

@alien: AHA?

Ok draku, a věděl bys taky PROČ je odteď nově nutné mít před i za linkem mezeru, když dosud nic podobného nebylo třa??? Mně jako autistu by právě tohle tedy hóódně zajímalo! A další věc, ne každý z „neznalých“ uživatelů si bude dávat pozor na prkotiny, jako je třeba dodržet mezeru před a za odkazem, takže… V čem že to vlastně spočívá tento nový šlendrián (chápej jako „bordel“)?

Nejlepší odpověď
aliendrone

zjentek>>> NJN, voni jsou prostě ZJENTEK. Já tu jsem jen pár let, ale pokud vím, tak od samého začátku to funguje STEJNĚ. Hele: https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=link+se+ne­otev%C5%99e&s­pell=1&sa=X&ve­d=2ahUKEwjT_PrI6eL7Ah­WM57sIHXewADcQBSgA­egQIBxAB&biw=1536­&bih=763&dpr=1­.25 ! 😮 To čumíš bejku , co? Viď že mě máš ráááád! 😉 😁

Další odpovědi
Drap

Musíš napsat adminovi. snad se nedomníváš, že čte všechny otázky.

led

Ste ako „ten, čo šteká na zlý strom!“ by v tomto prípade mohlo platiť.
Vašu otázku smerujte adminovi (adminke). My im do hláv a pod šedú kôru mozgovú nevidíme.

možno si nevšimnete vzájomnú súvislosť internetu a mostu, ale je tam. medzera pred a po odkaze je povinná všade vo výpočtovej technike. Asi si málokto všimol, že aj mostové konštrukcie pri styku s brehom majú na vozovke medzeru aby si zachovali svoju neporušenú celistvosť za každého počasia a internetový odkaz je vlastne taký most medzi dvoma stranami (brehmi) internetu (mostovky). Preto aby bol tento odkaz samostatný, nesmie byť spojený s inými znakmi (brehmi) pred a za svojim nepružným definičným textom (bez medzier) internetového odkazu.

Filip84

Určitě je čte, akorát, co jsem tedy vypozoroval, nikoli (nezbytně) v relativně reálném čase. Týká se to i navrácení skrytých odpovědí, atp.: někdy je to tam zpátky za 1/2 hodiny, někdy za 2 dny.

Tak, podle tohoto mustru. A obávám se, že s těmi změnami mají „dost“, takže nyní bych, spíše, očekával, že budou číst ve významně nikoli reálném čase.

aliendrone

zjentek>>> Popravdě já to takhle dělám zde již od samého začátku, co tu jsem (ono to takhle funguje na většině webů), takže ti nemohu odpovědět, jestli to bylo/nebylo a kdy.

Spíš mě mrzí, že KONEČNĚ se „něco hnulo směrem k lepšímu“ (smajly) a i když to nemá vychytané „dětské nemoci“, které jsou u novinek běžné, tak hned admina všichni jebou. Až to na mě působí, jako kdyby byli všichni spokojenější s přidávanými vyskakovacími opruzy ve stylu „Přihlašte se přes Google“, popřípadě s mizením DOBRÝCH funkcí (jako byl „Můj stream“). NWM, asi jsem nějakej divnej, ale to je u mě běžné, že můj vhled na věc bývá zpravidla odlišný od ostatních. :)

NJN, to ale k téhle práci patří. Sám jsem kdysi v dřevních dobách HTML4 adminoval web (psaný v PHPčku) a už tenkrát ať jsem dělal co chtěl, nikdy jsem se nezavděčil. Největší úspěch (když se něco FAKT zadařilo) byl komentář „Hmm, dobrý, ALE …“ (následovala příšerná hovadina), zato když se něco nepovedlo (či ne zcela na 100%), to bylo najednou řevu! 😕

Jako dokážu si přestavit, že sesmolím script, který v textu pohlídá počáteční (http/https/www) a rozpozná to jako počátek odkazu, ale nemám ani nejmenší ideu jak ho napsat tak, aby poznal i KONEC odkazu bez toho, abych mu pomohl tou mezerou či jinak (tedy znamením, že jde o konec odkazu). Což je pro 100% funkčnost (aby odkaz správně fungoval) takového scriptu ZÁSADNÍ. Tož řešení nezná ani sám nejskvělejší, nejkrásnější, nejúžasnější etc. ALIENDRONE, sorry bejku.

Nicméně s ohledem na okolnosti máš právo frfňat jako jeden z POSLEDNÍCH, protože na rozdíl od nás obyčejných lidí jsou ti k dispozici vagóny děvek (či nových lásek) o které se NEDĚLÍŠ (LAKOMČE!) viz předchozí diskuze. A ty můžeš hlídáním mezery na konci odkazu pověřit. Bude to dobré i pro ně občas vylézt z obligátní postele/od sporáku či dřezu, alespoň POZNAJÍ SVĚT! 😉 😁

zjentek

Lidi tak alespoň ověřte zda se problém vyskytuje i u vás a rozvine se diskuze a admin po tom „skočí“!

A vůbec, aj dont kér já CHCI SOUTĚŽ!!! 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️(už vidím ty tikulky- omlouváme se všem příznivcům avšak letošní soutěž nemohla proběhnout z důvodu údržby, konkrétně: bo se spravoval web… Tak s takovou správou si tady můžou trhnout nohou tvl a já mám ještě někde posílat emaily??? Jsem já snad nějaká Muhammed či zranitelná Goliáš?)

aliendrone

zjentek>>> Tož esli sem ťa nenasrál včil, tak už fakt NWM! 😉 😁 😁

zjentek

Aliene, jo, v odpovědi!!! Ale zkus TO SAMÝ v otázce (!!!) ááá?

aliendrone

zjentek>>> Splněno, spokojen? Takže teď už mě MÁŠ rááád? Bééé!! 😉 😁

zjentek

…A pokud to dokážeš i v otázce, tak seš admin, to je jasný (bo támhle ubereš a támhle přidáš znak a už to šlape), ale… Pak máš svatou POVINNOST nastavit škatulata tak, aby s nimi dokázal heblovat i ZJENTEK!!! (; D; D;

aliendrone

zjentek>>> Tůdle, motorový nůdle! I kdybych byl adMIN (NEJSEM, viz má otázková reakce!), tak „Jak se do lesa do lesa, tak se z lesa z lesa!“ Kde jsou všechny ty překrásné babuchen, které netrpělivě očekávám? Kdybych jich chtěl celý vagón, tak neřeknu, ale ty NE! Ani ten nejprťavější vagónek nepošleš! 😮

No ale protože neztrácím naději jednak, a páč jsi zjentek druhak, tak ti prozradím ten fígl. Stačí jen před odkazem mít mezeru (taktéž i za ním) A JE TO! 😉 😁 😁

led

alien, zabudol ste dodať, že medzera pred a po odkaze je povinná všade vo výpočtovej technike.
No asi si málokto všimol, že aj mostové konštrukcie pri styku s brehom majú na vozovke medzeru a internetový odkaz je vlastne taký most medzi dvoma stranami (brehmi) internetu (mostovky)

aliendrone

led>>> Ó přelahodná třešnicko dortová, tak to NENÍ. Např. když píši v HTML kódu odkaz, tak takto:
** <a href=„https:/­/www.veryhotpho­tosJejiExcelen­celed.peklo.com“**… atd., tedy BEZ mezer 😉 😁:-D

aliendrone

Hmm, nějak se mi k tomu odkazu potento to nové formátování, ty hvězdičky znamenají, že to mělo být tučně. ;)

zjentek

Drape, jasně že je čte!

zjentek

*IT problém = problém ajťáka (;