Marcus

Zápůčka, výpůjčka, nebo jen pronájen?

Pronajmu někomu například automobil a potřebuji vědět, jaký typ smlouvy si mám přichystat. Já půjčuji a druhý využívá a po předání automobil vrátí. O zápujčku by se podle občasnkého zákoníku jdnat nemělo, protože se nejdená o peníze, výpujčka je zase bezúplatné povahy. Co tedy?

Odpovědi
marci1

Potvrzení o vypůjčení motorového vozidla – vzor ( ve zdroji ) :

Zdroj: http://www.zby­nekmlcoch.cz/in­formace/ke-stazeni/obcanske-pravo-vzory/zapujceni-motoroveho-vozidla-potvrzeni-tiskopis-formular-vzor-ke-stazeni-zdarma

zzzzz

Zapůjčka, výpůjčka to jsou slova:-((( Ten nový obč.zak není špatný, jen ty slova nemuseli vykopat z první republiky:-((( Když ho čtu, tak věčně hledám ve slovníku co je vlastně co:-((( Už jsem si k němu musela vytvořit schéma, ať nezcvoknu:-(((