kiki1

Zapomněla jsem si vzít antibiotika

V 16:00 jsem si měla vzít antibiotika Ospen 1500, ale zapomněla jsem na to a vzpomněla si až v 18:00. Beru 1 tabletu po 8 hodinách. Myslíte, že si mám vzít další dávku o půlnoci,tj. podle původního časového plánu za 8 hodin? Nebude vadit, když to bude už za 6 hodin?

Odpovědi
gecco

Dodržuj původní „časový plán“…
😉

lexx

Nic se Ti nestane, 2 hoďky žádné neštěstí, prostě si vem tabletu až si vzpomeneš a pokračuj podle původního plánu. Můžeš si nastavit alarm na mobilu co Tě příště zvukem upozorní.

mosoj

Nic se vážného se nestane ať dodržíš původní dávkovací schema nebo ho posuneš.
Úplně bez dopadu to ale není. Už se stalo, co s tím chceš dělat?

bolak

Antibiotika ti zlikvidujou střeva, udělej si místo toho silnou česnečku a vyjde to mnohem líp.