Zapomněl jsem si mobil u kamaráda a potřebuju zjistit, zda-li mě někdo nevolal, nebo nepsal SMS. Lze to i přes internet?

Mobil je vypnutý,došla baterka.K telefonu se dostanu za10 dní.

Nejlepší odpověď
elektrikář

Skusit to přez operátora třeba vám pomůže.Hovory se dají přesmněrovat z jednoho čísla na druhé.

Další odpovědi
led

môžete si u svojho operátora nechať za poplatok telefon zablokovať aj na určitú dobu.

anonym

pro uplnost doplnte svoji otazku o informaci, u jakeho jste operatora, … to je podstatna informace