Ušel ventil

Zapomínání – rovná se vysoká inteligence?

Vědci jsou koumáci , já bych řekl že zapomíná úplně někdo jiný než člověk s vysokou inteligencí .
https://woman­.tiscali.cz/2018/09/­vedci-odhalili-zapominani-je-dukazem-vysoke-inteligence/6/

Nejlepší odpověď
Kepler

No jistě! Werich řekl, že blbí si pamatujou, chytří na to nemají čas, musí přemejšlet.

Další odpovědi
aliendrone

Tedy že jsem krásnej a chytrej, to jsem pochopitelně zjistil už dávno. Nicméně to, že jsem AŽ TAK MOC INTELIGENTNÍ (po korekci vyplývající z článku), to je i pro mne novinka! ;) :D :D

Drap

Neni to tak, alespoň ne vždy. Také to vidím trochu jinak než taví vědátoři.

orwell

I vědci mají smysl pro humor 🙂