postcd

Zapomínání, nedostatek přemýšlení, bystrosti myšlení?

Jdu s klíči do poštovní schránky, je prázdná, dám klíče do kapsy, následně jdu na 10 minut přebírat jablka. Říkám si že si vzpomenu vrátit ty klíče na místo. Vracím se s jablky a zapomenu na klíče.

Je normální takto neustále zapomínat, je to nedostatek přemýšlení a nebo nějaké bystrosti, rychlosti myšlení? Nějaké způsoby jak to zlepšovat?

Nejlepší odpověď
mosoj

Kolik je ti let. Pokud jsi mladý tak to normální není. Pokud je ti přes padesát tak se to již bude jenom zhoršovat.

Další odpovědi
Reezo

Pokud neustále přemýšlíš, tak nové myšlenky vytlačují ty, na které jsme mysleli předtím. Můžeš zkusit trénovat svůj mozek na paměť třeba nějakou logickou hrou.

nonnel

Podle toho, kolik ti je let. Já bych řekl, že je to normální u mladých lidí. Máš srovnání s někým přibližně stejně starým? Je to normální, ale bolej z toho nohy.

lota

Řekla bych, že je to normální, ale dá se s tím něco dělat.