Avatar uživatele
Louise:3

Dá se něco dělat proti čadtému zapomínání (15 let)? Může to být příznak nemoci?

Posledni dobou mam docela problem… je mi 15 let a hodne zapominam..teda v posledni dobe..nedokazu si ani zapamatovat, kdy jsem si myla vlasy… chvili to vim, a pak nevim, jestli vcera, nebo predvcera… nebo mi nekdo rekne, jak se jmenuje (cizi lide) a ja za nejakou dobu nevim jejich jmeno… nebo se o necem bavime, prerusi me neco a ja nevim, o cem jsem mluvila… mam docela strach… nevite nekdo, co s tim? Nebo jestli to neni naznak nejaky vaznejsi nemoci, treba alzheimera nebo skleroza?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 2838 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Na 15 let je to neobvyklé. Objednej se u neurologa, nebo ať tě tam pošle tvůj praktický lékař.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Bohužel žijeme ve světě, ve kterém není chvíli „klidu“. Zahlcuje nás spousta informací, zrakových i sluchových vjemů. Neumíme meditovat, popř. jen relaxovat. Vypnout PC,TV,mobil, MP3, popř. jiné hudební produkce. Relaxuj alespoň 15 minut denně sama, v klidu a tichu a zase si „nastartuješ mozek“. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Klidně se můžeš nechat vyšetřit, ale tímtéž prpím celej jeden lidský život a jsem 100% zdráv.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lukas1912

zde si určite vybereš https://search­.seznam.cz/?q=pro­blemy%20s%20pa­meti&sourceid=web&thru=­spell&sId=WDr_Q­WWCfmbEyrdSBNyZ

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek