Louise:3

Dá se něco dělat proti čadtému zapomínání (15 let)? Může to být příznak nemoci?

Posledni dobou mam docela problem… je mi 15 let a hodne zapominam..teda v posledni dobe..nedokazu si ani zapamatovat, kdy jsem si myla vlasy… chvili to vim, a pak nevim, jestli vcera, nebo predvcera… nebo mi nekdo rekne, jak se jmenuje (cizi lide) a ja za nejakou dobu nevim jejich jmeno… nebo se o necem bavime, prerusi me neco a ja nevim, o cem jsem mluvila… mam docela strach… nevite nekdo, co s tim? Nebo jestli to neni naznak nejaky vaznejsi nemoci, treba alzheimera nebo skleroza?

Odpovědi
mosoj

Na 15 let je to neobvyklé. Objednej se u neurologa, nebo ať tě tam pošle tvůj praktický lékař.

marci1

Bohužel žijeme ve světě, ve kterém není chvíli „klidu“. Zahlcuje nás spousta informací, zrakových i sluchových vjemů. Neumíme meditovat, popř. jen relaxovat. Vypnout PC,TV,mobil, MP3, popř. jiné hudební produkce. Relaxuj alespoň 15 minut denně sama, v klidu a tichu a zase si „nastartuješ mozek“. 🙂

zjentek

Klidně se můžeš nechat vyšetřit, ale tímtéž prpím celej jeden lidský život a jsem 100% zdráv.

lukas1912

zde si určite vybereš https://search­.seznam.cz/?q=pro­blemy%20s%20pa­meti&sourceid=web&thru=­spell&sId=WDr_Q­WWCfmbEyrdSBNyZ