sevenpairs

Lze nějak znovu získat zapomenuté heslo k účtu na Facebooku, bylo-li vázáno na SIM kartu telefonu, který jsem ztratil?

Jsem registrován na FB účtu skrze telefonní číslo. Nedávno jsem telefon ztratil a heslo k FB si změnil. Tím,že jsem trvale přihlášen, tak jsem si ho nikde neznačil. Teď jsem se ale odhlásil a nemužu si na heslo vzpomenout. Když dám volbu „zapomněli jste heslo?“, tak mi to chce poslat údaje na tu SIM, co byla v tom ztraceném telefonu. Jednalo se o předplacenou SIM(mobil.cz). Je nějaká možnost se ke svému účtu opět dostat?

Odpovědi
Katy81

Ja by som rozhodne skúsila napísať na support facebooku. Vysvetliť im, čo sa stalo, možno ti nejak pomôžu – samozrejme, keďže sa nedostaneš k svojmu kontu a bohužiaľ FB support sa nedá kontaktovať inak než cez FB, na tvojom mieste by som poprosila nejakého tvojho priateľa (myslím takého, koho máš ako priateľa aj na FB 😉 ), aby tam napísal cez Help Centre. Z osobnej skúsenosti to ale môže pár dní trvať…
Inak, možno ostatní budú mať iné a možno aj lepšie nápady 🙂

Každopádne držím palce!

EDIT: našla som nejaké priame mailovky, skús 🙂
login@facebook.com / support@facebook.com / helpdesk@fb.com
http://www.techgyd­.com/contact-facebook-directly/6579/

Arne1

Taky bych se zeptal na mobil.cz zda existuje nějaká možnost se ke svému číslu dostat. U některých operátorů to jde.

nyjono

Zkoušej možnosti hesla a pro příště měj pro tyto příležitosti kontaktní mail.