Avatar uživatele
sevenpairs

Lze nějak znovu získat zapomenuté heslo k účtu na Facebooku, bylo-li vázáno na SIM kartu telefonu, který jsem ztratil?

Jsem registrován na FB účtu skrze telefonní číslo. Nedávno jsem telefon ztratil a heslo k FB si změnil. Tím,že jsem trvale přihlášen, tak jsem si ho nikde neznačil. Teď jsem se ale odhlásil a nemužu si na heslo vzpomenout. Když dám volbu „zapomněli jste heslo?“, tak mi to chce poslat údaje na tu SIM, co byla v tom ztraceném telefonu. Jednalo se o předplacenou SIM(mobil.cz). Je nějaká možnost se ke svému účtu opět dostat?

Zajímavá 0 před 2538 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Katy81

Ja by som rozhodne skúsila napísať na support facebooku. Vysvetliť im, čo sa stalo, možno ti nejak pomôžu – samozrejme, keďže sa nedostaneš k svojmu kontu a bohužiaľ FB support sa nedá kontaktovať inak než cez FB, na tvojom mieste by som poprosila nejakého tvojho priateľa (myslím takého, koho máš ako priateľa aj na FB 😉 ), aby tam napísal cez Help Centre. Z osobnej skúsenosti to ale môže pár dní trvať…
Inak, možno ostatní budú mať iné a možno aj lepšie nápady 🙂

Každopádne držím palce!

EDIT: našla som nejaké priame mailovky, skús 🙂
login@facebook.com / support@facebook.com / helpdesk@fb.com
http://www.techgyd­.com/contact-facebook-directly/6579/

Upravil/a: Katy81

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Arne1

Taky bych se zeptal na mobil.cz zda existuje nějaká možnost se ke svému číslu dostat. U některých operátorů to jde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Zkoušej možnosti hesla a pro příště měj pro tyto příležitosti kontaktní mail.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet