EnyXCZ

Nevíte název automobilové závodní hry s jednou tratí na smetišti s malou hromadou odpadků uprostřed cesty?

Ahoj chtěl bych se zeptat na jednu hru s autama. Jako maly jem ji pořád hrál ale měli sme ji staženou a já si ji vůbec nepamatuj. Hra je asi z roku 2006 nebo z roku 2007 pamatuju si jednu trat která se odehrávala na smetišti.asi v půlce trati byla malá hromad odpadku u prostřed cesty a vy jste na něm mohli skákat . Možná si ještě pamatuju i trat kde jste byli rampy ale to si už moc nepamatuju. jestli jste si vzpoměli tak mi prosim napište jelikož ta hra je pro mě vše a já ji nemůžu najít předem dík za opdověd ;)

Odpovědi
klumprt

Tohle ti těžko jen tak někdo řekne. Zkus zadat do googlu „staré hry“ a vyběhnou ti odkazy na několik stránek, kde je spousta zapomenutých her ke stažení.