Putin

Zapomene se někdy na Adolfa Hitlera?

Nastane někdy doba, kdy se o Hitlerovi přestanou lidé zmiňovat a kdy se budou muset hluboce zamyslet, aby si vzpomněli, kdo to vlastně byl? Tak jako pomalu zapomínáme kdo u nás vládl před X staletími, kdo s kým bojoval, či kdo koho zabil.

Nejlepší odpověď
anonym

A zapomělo se na Zikmunda, lišku rezavou?

Další odpovědi
gecco

Na významné postavy historie se ´nezapomíná´…
😉

Agneta

V mnoha zemích o něm ani nevědí. Viděla jsem v Ázii lidi, mající na oblečení německou vlajku s hákovým křížem*…je to tam móda

*)nátisk na tričku

:DDD

Lidožroute, ty brýle ti sluší:DDD

ten který je

Bude záležet jakým směrem povede vývoj lidstva a jaké dějinné události lidstvo čekají.Může se také stát že člověk bude v rukou držet knihu o druhé světové válce a nebude vědět jaký předmět v rukou drží a na co to je.Zde narážím na film Vlákna.

Mirdas

Doufám že ne neboť zcela zapomenout, nebo omlouvat znamená historii opakovat!
To samé platí o dalších diktátorech jako byl Stalin a další!

setapouch

Tipuju, že ta doba není až tak daleko, viz zdroj (pokud nejde o fake, neověřoval jsem).

Zdroj: http://modelfo­rum.cz/downlo­ad/file.php?id=1139­098

anonym

Asi ano,ale bude to ještě dlouho trvat.
Ale dějiny těžko přepíšeš,v pod­vědomí to bude hooooodně dlouho.