kurec

Zapoměl jsem zapnout světla ve dne v autě, kolik mi můžou dát pokutu?

Vždycky tam mám světla na automatiku takže se sami zapínají/vypínají jak je den nebo noc. Takže jak startuji tak vůbec nekontroluju zda mám zapnuté světla. Prostě to beru jak samozdřejmost. Kolik mi můžou dát pokutu? Nebo kolik dali vám?

Odpovědi
Edison

  1. Je fuk, jestli máš automatiku. Za svícení je odpovědný řidič, na automatiku se prostě nevymluvíš.
  2. Do 2000,– Kč, bez bodu.