LuCas55

Zapoměl jsem Gmail, nejde něják zjistit?

Dobrý den,… Dneska sem si přeinstalovával Google a tam sem byl přihlášený do Gmailu ale já jsem tu adresu nezapamatoval takže se nemůžu přihlásit… Na Yotube jsem dal už jedno svoje Video tak sem myslel že se ten Gmail ukáže na tom mojem kanálu ale neukázalo takže newím jak mám zjistit ten Svůj Gmail
Doplňuji:
Přes emailovou adresu mi to nemuže jít protože jak sem se registroval tak sem jí tam nezadal.

Odpovědi
Nespi

Soudě dle textu, který jsi vytvořil, bys měl začít nejdřív používat mozek. Když to zkusíš, tak si třeba i vzpomeneš, jak se tvůj účet jmenuje.

Hornisse

Pokud jsi nezadal žádnou sekundární adresu ani žádný jiný prostředek obnovení (například tel. číslo), tak máš bohužel smůlu a účet je nevratně ztracen. Budiž ti to je ponaučením.